تعمیر یخچال مینای شمالی

تعمیرات تخصصی یخچال فریز مینای شمالی

مدیریت :

سبحان خورشیدیشماره تماس :

نداردشماره تماس دوم :

ندارد


تعمیر یخچال مینای شمالی,نصب فریزر, نصب یخچال مینای شمالی,تعمیر فریزر,درصد تخفیف تعمیر یخچال,تعمیر یخچال صنعتی,نصب یخچال صنعتی,سرویس یخچال صنعتی,تعمیر یخچال ویترینی,نصب یخچال ویترینی,تعمیرکاریخچال,نصاب یخچال تبريز,تعمیرگاه یخچال فریزر,تعمیر یخچال شرکت,تعمیر یخچال ادارات ,تعمیر یخچال فروشگاه در ,تعمیر یخچال سوپرمارکت,تعمیر یخچال با نرخ اتحاده,تعمیرات آبسرد کن,تعمیر یخچال آزمایشگاهی,سرویس و تعمیر یخچال,سرویس و تعمیر یخچال منزل,تعمیرات یخچال فریزر منزل,تعمیر یخچال،فریزر و ساید بای ساید در محل-تعمیرات انواع یخچال فریزر،تعمیر یخچال سایدبایساید
,تعمیر یخچال سامسونگ،تعمیر یخچال ال جی،تعمیر یخچال ،تعمیر یخچال اسنوا،تعمیر یخچال الکترواستیل،تعمیر یخچال فیلور و...در محل با کیفیت,سرویس و تعمیر یخچال منزل

اینکه آدرستان کجاست فرقی نمیکند در هر زمان و مکانی که باشید اگر یخچال فریزرتان دچار نقص و مشکلی شد یا اگر میخواهید یخچال نصب کنید کافیست با شماره درج شده تماس بگیرید و از مشاوره رایگان و حضور تعمیرکار متخصص در محلتان بهره ببرید.

تعمیر انواع یخچال فریزر در مینای شمالی

تعمیر انواع یخچال فریزر دربرخی از برندهایی که تعمیرکاران ما پوشش میدهند شامل:نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک، تعمیر یخچال ال جی،تعمیر یخچال وایت هاوس،تعمیر یخچال سامسونگ،تعمیر یخچال فریجیدر،تعمیر یخچال آدمیرال،تعمیر یخچال وستینگهاوس،تعمیر یخچال میله،تعمیر یخچال دوو،تعمیر یخچال اسنوا،تعمیر یخچال آآگ،تعمیر یخچال گرنیه،تعمیر یخچال بوش،تعمیر یخچال هایر،تعمیر یخچال الکترواستیل،تعمیر یخچال هیمالیا،تعمیر یخچال فیلور،تعمیر یخچال امرسان،تعمیر یخچال مجیک،تعمیر یخچال کلور،تعمیر یخچال سام،تعمیر یخچال جی پلاس،تعمیر یخچال یخساران،تعمیر یخچال مابه،تعمیر یخچال آمانا،تعمیر یخچال مدیا،تعمیر یخچال سایوان،تعمیر یخچال اوشن،تعمیر یخچال زانوسی،تعمیر یخچال آزمایش،تعمیر یخچال مجیک،تعمیر یخچال ایندزیت

تعمیرات یخچال مینای شمالی


تعمیر تخصصی یخچال در مینای شمالی

ما به شما در زمینه قیمت و قطعات مورد نیاز اطمینان و ضمانت میدهیم. با کلیک بر روی دکمه شماره تماس ما به راههای ارتباطی با ما دسترسی خواهید داشت.کارشناسان ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و مشکل دستگاه شمارا در کمترین زمان پیگیری میکند.اگر برای یخچال شما مشکلی پیش آمده و عملکرد آن خوب نیست زمان را از دست ندهید و برای ثبت درخواست تعمیرات کلیک کنید و یا با شماره تماسهای ما ارتباط بگیرید.مرکز تعمیراتی ما با داشتن کارنامه درخشان آماده خدمات رسانی به طور تخصصی در زمینه یخچال از هر برندی میباشد و شما میتوانید با اطمینان خاطر و بدون هیچ گونه دغدغه ای یخچال خود را به ما بسپارید در این مقاله میتوانید ضمن شناخت این مرکز،مشکلاتی که احتمال دارد برای یخچال شما رخ دهد و عملکرد آن را مختل کند آگاه شوید و با توجه به این اطلاعات کسب شده بهتر مشکل یخچال خود را گزارش دهید.


تعمیر سیار یخچال فریزر در مینای شمالی

وقتی با ما تماس میگیرید و مشکلات یخچال فریزر خود را گزارش میدهید کارشناسان ما با توجه به گزارش شما عیب یابی اولیه ای انجام داده و با ابزارآلات تخصصی و تجهیزات مورد نیاز و همچنین در صورت خراب بودن و غیر قابل تعمیر بودن قطعه ای از یخچال شما آن قطعه را نیز فابریک وبا توجه به مدل و برند یخچال شما به همراه خود می آورند و در محل سکونت شما حاضر میشوند.تعمیر کار متخصص ما بعد از برطرف کردن مشکلات یخچال شما گارانتی و ضمانت نامه کتبی برای تعمیرات صورت گرفته به شما ارائه میدهند تا شما بتوانید در صورت هر گونه مشکلی در دستگاهتان بار دیگر با ما تماس بگیرید تا در طول زمان ضمانت به صورت رایگان مشکل یخچال شما را برطرف کنیم.

تعمیرات یخچال مینای شمالی


نکات مثبت تعمیرات یخچال فریزر

برای هر کسی مهم است که از مراکز خدماتی که برای وسیله یا بهتر است بگوییم یخچال فریزر خود سرویس میگیرد اعتماد کند که این خدمات رسانی شامل چه نکات مثبتی میباشد.چند اصول مهم و پایه ای را بیان میکنیم.

۱-درخواست خدمات تعمیر یخچال فریزر

تماس با کارشناسان:به محض مشاهده هرگونه ایراد در یخچال فریز خود با ما تماس بگیرید. بیست و چهار ساعته بدون تعطیلی پاسخگو هستند.

۲-توضیح عیب یخچال فریزر

هرگونه ایرادی که در یخچال فریز خود میبینید را برای کارشناسان ما توضیح دهید. کوچکترین جزئیات می تواند بزرگترین کمک را برای عیبیابی و تعمیرات یخچال فریز شما به ما بکند.

۳-حضور کارشناس تعمیرات یخچال فریزر

پس از دریافت و ثبت اطلاعات شما مانند آدرس، تلفن، برند و مدل یخچال فریز خیلی زود کارشناس تعمیرات در محل شما حاضر میشود و نسب به رفع عیب اقدام می کند.

۴-تعمیرات و ضمانت نامه یخچال فریزر

پس از انجام تعمیرات، یک ضمانتنامه کتبی از طرف کارشناس دریافت خواهید کرد که در طول مدت ضمانت در صورت بازگشت دوباره ایراد، به صورت رایگان از خدمات ما بهرهمند شوید.


چه زمانی برای تعمیر یخچال خود اقدام کنید؟

۱-اگر در وسیله خود صدای عجیبی شنیدید، اگر کمپرسور دستگاه شما اتومات نکرده و یخچال به صورت یکسره کار می کند باید بدانید یخچال شما دچار نقص در عملکرد شده است. اگر محیط یخچال تان گرم است و آنچنان که باید محیط و غذا را سرد نمی کند دچار ایراد افت سرما شده که باید برای تعمیرات یخچال اقدام نمایید.
۲-اگر کندانسور دستگاه دچار یخ زدگی شده باشد و برعکس مورد بالا محیط داخل یخچال پر از یخ زدگی و تشکیل برفک شده باشد باید برای تنظیم درست عملکرد دستگاه با تعمیرکاران تماس حاصل فرمایید.
۳-اگر در طبقات یا جا میوه ای آب مشاهده کردید برای رفع گرفتگی یا مشکل تخلیه از تعمیرکاران ما مشاوره بگیرید.
۴-زمانی که بدنه یخچال را لمس کردید و دچار برق گرفتگی شده و یا احساس کردید بسیار گرم است و یا اگر بعد از زدن دوشاخه به پریز یخچال روشن نشده و هیچ عکس العملی نشان نداد باید بدانید که دستگاه شما دچار اشکال شده است.
۵-و بعد از همه این موارد یخچال ها در بخش نمایشگر خود کدهایی را نشان می دهند که به شما کمک می کند مشکل را بفهمید و یا برای تعمیرات یخچال به تعمیرکاران گزارش داده تا مشکل شما برطرف نمایند.خدمات تعمیرکار یخچال فریزر

هزینه شارژ گاز یخچال-اجرت تعویض فن موتور یخچال-اجرت تعویض فن داخلی یخچال-اجرت تعویض لاستیک در یخچال-دستمزد تعویض لولای درب یخچال-تعویض فن موتور یخچال-شستشوی کامل مداریخچال-تعویض لاستیک درب یخچال-تعویض ترموستات یخچال-رگلاژ کردن درب یخچال-تعویض دیفراست یخچال-تعویض فن داخل یخچال-تعویض رله و اورلود یا خازن یخچال-تعمیر یخساز یخچال-تعمیر آبسردکن یخچال-تعویض فن یخچال-تعویض کمپرسور یخچال-تعویض لولای در یخچال-نصب و یا سرویس یخچال-تعویض مگنت یخچال-تعویض موتور دمپر-شارژ گاز یخچال-تعمیر برد یخچال
نمایندگی تعمیرات یخچال آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لوازم خانگی با تعهد کامل می باشند.تعمیر یخچال در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما انجام می پذیرد.


دستمزد-هزینه یا اجرت تعمیر یخچال چه میزان است؟

یکی از مواردی که مشتریان هنگام تماس با کارشناسان و ثبت درخواستشان میپرسند هزینه تعمیر یخچال در منزل میباشد.به طور کلی قیمت تعیین شده برای تعمیرات یخچال بعد از کارشناسی اولیه،متخصصان است.متخصصان ما بعد از ثبت گزارش شما قیمتی اولیه را اعلام میکنند و سپس نیروی تعمیرکار یخچال ما به محل شما اعزام میشود.تکنسین ما بعد از بررسی دقیق مشکل یخچال شما و با توجه به قطعاتی که مورد نیاز است قیمتی مطابق با قیمت مصوبه اتحادیه به شما اعلام میکند.از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت تعیین شده خدمات موارد زیر هستند:
میزان خرابی یخچال-نوع یخچال فریزر-برند یخچال فریزر (سامسونگ، ال جی، الکترواستیل و...)-تعداد قطعاتی که نیاز به تعویض دارند.-قیمت قطعات در بازار-نیاز به سایر خدمات جانبی و هزینه این خدمات.در مورد هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار هم، که اگر تعمیرکار یخچال به محل سکونت شما نزدیک باشد، معمولا هزینه ایاب ذهاب به هزینه تعمیرات یخچال افزوده نمیشود.به صورت کلی باید گفت قیمت محاسبه شده بستگی به میزان مشکلات یخچال دارد.


گارانتی و ضمانت تعمیرات یخچال

نکته ای که برای خریداران یخچال اهمیت دارد تعمیرات یخچال میباشد.هنگام خرید یخچال مشتریان علاوه بر توجه به تمام معیار ها و عوامل گفته شده به داشتن گارانتی و ضمانت یخچال هم توجه میکنند و داشتن این ویژگی برای آنها بسیار مهم میباشد در زمینه تعمیر یخچال نیز این موضوع یکی از معیارهای جلب رضایت مشتریان میباشد.تعمیرات یخچال فریزر این ویژگی را نیز دارا میباشد تا در راستای جلب رضایت مشتریان خود موفق تر باشد .


آشنایی با مشکلات رایج که منتهی به تعمیر یخچال میشود

یخچالها ممکن است در مدت زمان بهکارگیری دائماً دستخوش مسائلی شوند که ما در ادامه این مبحث به مشکلات عمده که منجر به تعمیرکار یخچال در منزل میشود، خواهیم پرداخت.

علت راه افتادن آب از زیر یخچال

افراد زیادی هنگام مشاهده راه افتادن آب از زیر یخچال با تعمیرکار تماس میگیرند. نشتی آب یخچال دلایل متفاوت و زیادی دارد که این اتفاق میتواند مربوط به خرابی لاستیک درب یخچال، مسدود شدن لوله تخلیه یخچال، مشکل در یخساز یا آبسردکن یخچال، خرابی شیر ورودی یخچال و... باشد. تعمیرکار یخچال، بعد از بررسی و در صورت شناسایی مشکل، فورا اقدام به تعمیر یخچال شما میکند.

دلیل بیوقفه کار کردن یخچال

گاهی اوقات موتور یخچال بهصورت بیوقفه فعالیت میکند و خاموشی موقتی ندارد. این مشکل را باید در دستهبندی مشکلاتی دانست که نیازمند بررسی تعمیرکار است. خاموش نشدن موتور یخچال ممکن است به علت خراب بودن ترموستات، مشکل در برد یخچال، اتمام شارژگاز و... باشد.

پاره شدن لاستیکهای پیرامون در یخچال

لاستیکهای دور یخچال یکی از اقلام بسیار مهم در خنکسازی داخل یخچال هستند که ممکن است به علتهای گوناگونی دچار پارگی شوند. این لاستیکها دارای خاصیت آهنربایی هستند که هنگام بسته شدن به درب میچسبند. زمانی که احساس کردید این خاصیت آهنربایی از بین رفته است و درون یخچالتان خنکی خوبی ندارد؛ باید به فکر تعمیر یخچال و لاستیکهای دور آن باشید.

دلیل داغ شدن زیاد موتور یخچال

بهصورت کلی داغ شدن زیاد از حد هر وسیله برقی نگرانکننده است و باید نسبت به آن حساس شد. بهویژه یخچال که وسیله بسیار مهم و حساسی است. خرابی فن کندانسور، بیوقفه کار کردن موتور، قرارگیری یخچال در محیط گرم و بدون تهویه و کثیفی کندانسور میتواند از دلایل داغ شدن موتور یخچال باشد.

چرا فریزر یخ نمیبندد

اگر با مشکل عدم یخ زدن فریزر مواجه شدید، در اولین قدم دمای آن را چک کنید. در صورتی که مشکل از تنظیم دما نباشد، ممکن است مشکل مربوط به خرابی رله استارت کمپرسور، خرابی برد، خرابی موتور یخچال و... باشد که در این صورت شما نیازمند تعمیر یخچال در منزل هستید.

علت نشتی آبریز

علت نشتی آب، آبریز در یخچالهای گوناگون متفاوت است که باید هریک از آنها را مورد بررسی قرار داد تا به عیب آنها پی برد، اما عمده مشکلات شناسایی شده مربوط به سوختن شیر برق است.

علت برق داشتن بدنه یخچال

برخی از وسایل برقی میزان زیادی از خوشان برق منتشر میکنند و زمانی که به بدنه آنها دست میزنیم، بهاصطلاح برق ما در خفیفترین حالت ممکن میگیرد. به همین دلیل یکی از مواردی که تعمیرکار یخچال اعزام میشود، تعمیر همین مورد است.

دلیل صدای ناهنجار یخچال

بیشک صدای وسایل برقی یکی از آزاردهندهترین صداهای موجود است. بهویژه یخچال که بهصورت دائم مشغول به فعالیت است و صدای ناهنجار آن شبهنگام مزاحمت برای خوابیدن ایجاد میکند. از عوامل گوناگون صدای یخچال میتوان مربوط به خراب شدن موتور فن اواپراتور، فن پره یخچال، شل شدن پایه کمپرسور، تراز نبودن یخچال و... باشد.

چرا یخچال برفک میزند؟

برفک زدن یخچال معضلی است که افراد بسیاری با آن در یخچالهای خود درگیر هستند. تمیز کردن برفک یخچال امر بسیار زمانبر و پرزحمتی است که کسی دوست ندارد زیر بار آن برود. از دلایل برفک زدن یخچال میتوان به پوسیدگی لاستیک درب، محل قرارگیری نامناسب یخچال، خرابی ترموستات و... اشاره کرد.

چرا فن یخچال از کارافتاده است؟

کار نکردن فن یخچال، مشکلی است که افراد بسیاری را از بابت آن نگران میکند تا درخواست تعمیر یخچال داشته باشند. اگر فن موجود در یخچال از کارافتاده باشد در این صورت قطعات آن داغ کرده و مسائلی را قطعاً به همراه خواهد داشت. اگر با چنین مشکلی مواجه شدید با تعمیرکار یخچال در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

علت روشن نشدن یخچال

اگر یخچال شما خاموش شده و روشن نمیشود؛ بایستی نخست از اتصال کابل برق آن و فیوزها اطمینان حاصل کنید. اگر از این اتصال برق مطمئن شدید، امکان دارد روشن نشدن این وسیله به علت نقص مدار کمپرسور، کلید مهار دمای سرد، برد مهار الکترونیکی و باشد.
در صورت مشاهده هرکدام از این مسائل ذکر شده، بهتر است برای اینکه یخچال دچار مشکل اساسیتر نشود با تعمیرگاه یخچال مجاز تماس برقرار کرده و با آنها مشاوره کنید تا خیلی زود به تعمیر یخچال بپردازند.

مجموعه خدماتی تعمیرات یخچال

نکته حائز اهمیت درباره تعمیرکاران ما این است که قیمتی پرت و غلط به مشتری نمیدهند و تمامی قیمت های اعلام شده مطابق قیمت مرکز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر میباشد همچنین شما با مراجعه به ما از تکنسین هایی حرفه ای و متخصص کمک میگیرید که لوازم خانگی و یخچال فریزر شما را از هر برندی که باشند به خوبی تعمیر میکند.اگر یخچال فریزرتان دچار هر یک از مشکلات بالا شده است یا کد ارور نشان میدهد کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیرکار کارازموده و متخصص ما در محل شما حاضر شده و مشکلات یخچال شما را برطرف کنند.